אודותינו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נעים מאוד,

שמי אריק, ואני הבעלים והמנהל של הרמוס. אל תחום הווילונות ומוצרי ההצללה והטקסטיל הגעתי לפני כעשור, כמתקין וילונות. משהו שם פשוט הפנט אותי ושאב אותי לתוך זה. אהבתי את השינוי שווילונות גורמים לבית או לעסק. אהבתי את החום, האינטימיות והיופי שהם מעניקים לכל מקום שבו הם מותקנים. אבל הכי אהבתי את ההתרגשות, ההתלהבות והאושר של הלקוחות שלי, כשהם רואים את הבית שלהם ומתאהבים בו מחדש. מבחינתי, כמו עבור הלקוחות שאיתם עבדתי, זה היה סוג של קסם: אברא כדברא, והופ... המקום נראה אחר לחלוטין!

 

כך נרקמים להם סיפורי אהבה...

 
משלב מאוד מוקדם שלי כשכיר, החלטתי שזה המקצוע שלי ושזה מה שאני רוצה לעשות! התחלתי מתפקיד זוטר, כמתקין וילונות, ואט אט התקדמתי. ניצלתי כל הזדמנות בתחום, למדתי יותר ויותר על הבדים, למדתי איך לשלב אותם בכל חלל, איזה סוג תפירה יותר מתאים ונכון וכו'. צברתי ידע עשיר וניסיון רב בשטח, ואני שמח שהגעתי למקום שבו אני יודע ומבין איך "להלביש" כל בית וכל עסק בווילונות ובמוצרי הצללה שיעניקו לו את המראה הנכון, שישדרו את מה שחשוב לכם ושישקפו את הטעם האישי שלכם.
 

קסם שהופך למציאות

 
לאחר שהייתי שכיר במשך כ- 5 שנים, החלטתי שאני יוצא לדרך עצמאית, וכך הוקם לו הרמוס. הרמוס כיום כבר חוגג 5 שנות פעילות, יחד עם אינספור לקוחות מרוצים, פרטיים ועסקיים כאחד.
 
 
 
העסק שלי זה הבייבי שלי, וחשוב לי להמשיך ולהעביר את הקסם שאני חוויתי, אליכם – הלקוחות היקרים שלי. לכן, בהרמוס כל לקוח מקבל שירות VIP הכולל יחס אישי, ייעוץ מקצועי וליווי צמוד ישירות ממני. אני אחראי על כל התהליך – החל ממתן הצעת מחיר, דרך הזמנת הבדים, שליחת הוראות תפירה למתפרה, תיאום התקנה מקצועית וכו', ולפעמים גם אשתי מצטרפת לעזור לי בנושא האדמיניסטרטיבי.
 

בהרמוס אנחנו מציעים לכם את השירותים הבאים:
 
  • מכירת וילונות בעיצוב אישי – כל הווילונות יכולים להגיע עם מנגנון חשמלי
  • מוצרים נלווים – כריות נוי, קושרות דקורטיביות, כותרות להסתרת ארגזי תריס וכו'
  • חידוש בדים – של ספות, כורסאות, כיסאות, גבי מיטה, כריות ריהוט גן ועוד
  • מוצרי הצללה – לוויסות את כמות האור הנכנסת לחדר
  • ניקוי וילונות – באמצעות ציוד מקצועי המותאם במיוחד לשם מטרה זו
 

וילונות זה מה שעושה את הבית שלכם לבית ואת המשרד שלכם למשרד

 
אני מבין כמה וילונות משפיעים על המראה של הבית, ולכן מתייחס אליהם ברצינות רבה, ולעולם לא מתפשר על שני דברים – לא על האיכות של המוצרים ולא השירות שאתם מקבלים. אני אלך איתכם יד ביד, מתחילת הדרך ועד סופה, תוך הקשבה מלאה לרצונותיכם, כדי שתהיו הכי מרוצים מהמוצר שתקבלו ותקבלו תמורה מלאה לכספכם.
 
אשמח להגשים לכם חלום ולגרום לבית או למשרד שלכם להראות ממש כמו במגזין עיצוב. ניתן ליצור קשר עם הרמוס בכל עת או להתקשר: 052-3350280.